Рубрики
События

Святе місце: Мінський масив в Києві хочуть забудувати багатоповерхівками

23 січня жителям Мінського масиву презентували план забудови багатоповерхівками в районі вулиці Юрія Кондратюка. Про це повідомляє "Чесно" на своєму сайті. Площа території забудови — 25 гектарів.

Ділянка є територією агрокомбінату "Пуща-Водиця", зараз тут розташований теплиці. За Генпланом, це — території сільськогосподарського призначення.


Що хочуть побудувати


Новий детальний план території передбачає збільшення кількості жителів більш ніж на 11 тисяч. Їх планують розмістити в 6 307 квартирах в будинках висотою від 16 до 26 поверхів. Гектар лісу пропонується перетворити в парк.

Інвестором забудови є компанія "Датолит", яку пов'язують з депутатом Вадимом Столар.

Детальний план території передбачає будівництво трьох дитячих садків на 420 місць. Два з них (невеликих) будуть вбудованими в житлові будинки, третій на 240 місць — побудують окремо. Також планується побудувати школу на 1 440 учнів. За медичним обстеженням пропонується звертатися до вже існуючих медустанов на Мінському масиві.

Детальний план території нового ЖК

Детальний план території нового ЖК


Що хочуть знести


Гаражний кооператив, розташований зараз на ділянці, планують знести, натомість побудувавши багатоповерховий паркінг. Це викликало хвилю протестів серед жителів. Їх також обурює поверховість забудови і проект дороги на місці скверу. Крім того, вони не вірять, що нові дитсадки і школи візьме на баланс міста, адже часто нові заклади роблять приватними.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Чи не спіткнешся: в Києві запрацювала онлайн-карта розритих комунальниками ям

Рейтинг міст з найбільшими пробками: яке місце зайняв Київ

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде