Рубрики
События

Підпільний дитячий садок на Куренівці: батьки заявили про закриття

Незаконний дитячий сад, який поліція виявила в приватному будинку на Куренівці, вирішили закрити. Про це повідомила мама дитини, який відвідував садок, Світлана Богдан.

— Це було дитяче простір, організоване пані Мариною Осипової в Києві в приватному будинку за адресою вул. Достоєвського, 3. Він був обладнаний за найвищими стандартами чистоти і гігієни, головний з яких — любов до дитини. На жаль, у кожної людини є межа його можливостей. На жаль, з понеділка наше дитяче простір закриє свої двері, — повідомила жінка.


чому


Батьки дітей, які відвідували дитячий сад, вважають, що причиною закриття стали скарги сусідів. За словами Світлани Богдан, їм заважав дитячий сміх.

— По сусідству розташований розкішний помаранчевий будинок. Цей сусід недоброзичливо ставиться до перебування дітей на суміжній з його будинком території. Не раз він скаржився на дитячий шум і на те, що батьки паркують машини біля його будинку. Машини перестали паркувати — але сусід не вгамувався, — підкреслила Богдан.

Також батьки дітей повідомили, що з ними проводили бесіду співробітники соцслужби, які застерігали не водити дітей в цей сад. Аргументувала соцслужба це тим, що вони будуть забирати дитину з садка і батькам доведеться приїжджати за малюком в відділення.

Нагадаємо, в приватному будинку на Куренівці поліція виявила незаконний дитячий сад, в якому було 11 дітей.

Пізніше стало відомо, що виробництво було закрито, так як обвинувачених не виявилося.

Також батьки дітей заявили, що їх обурила діяльність правоохоронних органів, які все перебільшили, оскільки незаконний дитячий сад є "дружнім простором для дітей".

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Чи не спіткнешся: в Києві запрацювала онлайн-карта розритих комунальниками ям

Рейтинг міст з найбільшими пробками: яке місце зайняв Київ

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде