Рубрики
События

Чи не подзвонять: в Києві накрили "ботоферму" росіян для "мінувань" і пропаганди

Співробітники СБУ "накрили" "ботоферму", організовану росіянами і переселенцями з Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У угруповання було більше 500 активних акаунтів. За допомогою них в соцмережах поширювали дезінформацію (в тому числі щодо економічної та соціальної ситуації в Україні), підбурювали до протестів і атакували акаунти вітчизняних чиновників. Все це робилося, щоб підірвати довіру народу до державних інституцій.

Також "ботоферму" використовували і для розсилки анонімних повідомлень про замінування торгово-розважальних центрів, станцій метрополітену, автовокзалів та інших об'єктів в Києві і інших містах.

Зловмисники надавали послуги з дистанційної реєстрації в месенджері Telegram анонімних акаунтів, каналів і спільнот для торгівлі забороненими речами: вогнепальною зброєю, вибуховими пристроями, наркотиками та іншими.

Під час обшуку правоохоронці виявили комп'ютери і спеціальне обладнання (GSM-модеми, шлюзи), майже 2 тисячі SIM-карт. Також фахівці вилучили чорнові записи про реєстрацію користувачів соціальних мереж, які розміщували провокаційні коментарі під публікаціями українських політичних діячів.

фото СБУ

фото СБУ

фото СБУ

фото СБУ

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Чи не спіткнешся: в Києві запрацювала онлайн-карта розритих комунальниками ям

Рейтинг міст з найбільшими пробками: яке місце зайняв Київ

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде