Рубрики
События

Смертельний коронавірус: скільки українців перебуває в закритому місті Ухань

Посольство України в Китаї повідомило, скільки українців знаходяться в провінції Хубей і закритому через карантин місті Ухань. як повідомляє "Ракурс", всього там 51 українець.

У посольстві підкреслили, що за станом на січень 2020 року найбільша кількість українців, які проживають в межах консульського округу Посольства України в КНР і стоять на консульському обліку, знаходиться в Пекіні.

— Станом на 29 січня 2020 року посольством встановлений і підтримується контакт з 51 громадянином України, які перебувають в провінції Хубей (49 осіб — в Ухані, одна людина — в місті Сян'ян і ще один в міському повіті Чжунсянь міста Цзінмень, — повідомили в українському посольстві.

Також стало відомо, що на сьогоднішній день на території Китаю серед інфікованих коронавірусів 2019 nCoV немає українців.

Як раніше писав Vgorode , хвороба поставила на вуха Всесвітню організацію охорони здоров'я, через неї вже закрили на карантин багатотисячні провінцію Ухань в Китаї, а вакцини від 2019 nCOV найближчим часом не передбачається. Що таке коронавірус читайте тут .

Пацієнтів з підозрами на китайський коронавірус будуть направляти в Олександрівську лікарню в Києві. Для його виявлення епідеміологи будуть оцінювати стан здоров'я пасажирів на бортах літаків, приземляються в київських аеропортах.

З 26 січня, в аеропорту "Бориспіль" почали перевіряти температуру прибулих пасажирів. Фахівців санітарно-карантинного підрозділу вже підготували і оснастили спеціальними інфрачервоними термометрами.

Також, владі 15-мільйонного міста Тяньцзінь на півночі Китаю оголосили про введення воєнного стану через смертельний коронавируса.

Ми з'ясували, чи дійсно в Києві зареєстрували випадок зараження китайським коронавірусів.

Повідомляє Вгороде