Рубрики
События

Випробуй удачу: "Київпастранс" розігрує безкоштовні екскурсії в Музей електротранспорту

У "Київпастрансі" вирішили не відставати від модних трендів і оголосили конкурс на своїй сторінці в Facebook. Призом вікторини стане безкоштовна екскурсія в унікальний Музей електротранспорту .

На екскурсії переможці зможуть побачити 160 ексклюзивних експонатів і вражаючі фотографії про розвиток транспортної галузі не тільки Києва, а й усієї Європи. Крім того, на екскурсії розкажуть про справжніх династіях, які працювали на підприємстві.

Щоб взяти участь у вікторині потрібно поставити лайк сторінці "Київпастрансу" на Facebook і зробити репост повідомлення про конкурс собі на сторінку.

4 лютого через всіх учасників виберуть 10 випадкових переможців. Сама екскурсія відбудеться 6 лютого о 14:00 в музеї за адресою вулиця Павла Усенка, 7/9.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

Лекція, кінопоказ та дискусія: в Довженко-центр розкажуть, як радянське кіно впливало на людей

Купи квиток: в Києві виступить похмурий репер Ghostemane

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде