Рубрики
События

Скандал в міжміському автобусі через російського серіалу: чим закінчилася історія

Компанія Winew / Bus Trans вибачилася за скандальний випадок, який стався 27 січня в міжміському автобусі "Луцьк-Київ". як пише інформаційне агентство "Конкурент", гроші за поїздку повернули, а водія звільнили.

— Нам поки незрозуміло, звідки в автобусі з'явилася флешка з російськомовними фільмами і чому було проігноровано водієм розпорядження фірми про відключення стрічки. В даний час проводиться службове розслідування в рамках компанії. Прийнято рішення про негайне відсторонення водія і готується наказ про його звільнення після повернення з відрядження. На заміну екіпажу вже відправлені інші водії, — підкреслили в компанії.

Також переревозчікі повідомили, що повернули кошти за невикористану поїздку в повному обсязі, а водій в телефонному режимі приніс свої вибачення.

— Нам дуже шкода, що трапилася така жахлива ситуація, адже наша фірма дотримується виключно проукраїнську позицію, зокрема при виборі аудіо- та відеоматеріалу, — підкреслили в Winew / Bus Trans.

Нагадаємо, в міжміському рейсовому автобусі компанії "Busfor" розгорівся скандал через російську мови . Пізніше до інциденту підключилися небайдужі активісти .

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Чи не спіткнешся: в Києві запрацювала онлайн-карта розритих комунальниками ям

Хотіли пожартувати: на Дарниці школярки "замінували" два навчальних заклади

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде