Рубрики
События

Коли привезуть: в Україні немає тестів на коронавірус

В Україну привезуть тест-системи для перевірки пацієнтів на коронавірус. Про це на брифінгу повідомив в. о. генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України Ігор Кузин.

За його словами, зараз ведуться переговори, і тести на коронавірус повинні доставити в найближчий час.

Відео: Центр громадського здоров'я МОЗ


В Україні немає тест-систем на коронавірус


Зараз тест-систем для виявлення китайського коронавируса, які можна вільно купити, не існує, — повідомляє "Українська правда".

Тому коронавірус діагностують методом виключення. Спочатку пацієнта перевіряють на грип; для цього можна застосовувати експрес-тексти, які продаються в аптеці. Якщо виявиться, що симптоми викликав не грип, пацієнта перевіряють на інші віруси, в тому числі вже відомі коронавіруси, які циркулюють в Україні.

Якщо і тут збігів не знайдуть, тоді можна підозрювати, що людина хвора новим коронавірусів. Особливо якщо перед цим пацієнт відвідував країни, де поширюється хвороба.

Якщо в Україні з'являється хворий з підозрами на новий вірус, то у нього беруть матеріал для лабораторного дослідження. Зразок відправляють в лабораторію ВООЗ в Лондоні, яка має специфічні тест-системи для визначення нового коронавируса.


Епідемія коронавируса в Китаї


Як раніше писав Vgorode , хвороба поставила на вуха Всесвітню організацію охорони здоров'я, через неї вже закрили на карантин багатотисячні провінцію Ухань в Китаї, а вакцини від 2019 nCOV найближчим часом не передбачається. Що таке коронавірус читайте тут .

Пацієнтів з підозрами на китайський коронавірус будуть направляти в Олександрівську лікарню в Києві. Для його виявлення епідеміологи будуть оцінювати стан здоров'я пасажирів на бортах літаків, приземляються в київських аеропортах.

З 26 січня, в аеропорту "Бориспіль" почали перевіряти температуру прибулих пасажирів. Фахівців санітарно-карантинного підрозділу вже підготували і оснастили спеціальними інфрачервоними термометрами.

Також, владі 15-мільйонного міста Тяньцзінь на півночі Китаю оголосили про введення воєнного стану через смертельний коронавируса.

Останні новини про коронавірус читайте в спецтемі

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram і підписуйся на нас в Instagram і Viber

Повідомляє Вгороде