Рубрики
События

З любові до природи: на Оскарі-2020 відмовляться від тваринної їжі і пластика

Організатори премії Оскар вирішили взяти приклад з першої кінопремії в році — Золотий глобус — частково відмовитися від тваринної їжі і повністю забути про пластик. Про це повідомляє видання Variety. Ініціатором таких кроків на першій премії став Хоакін Фенікс, знаменитий захисник навколишнього середовища. Крім нього таку ініціативу охоче підтримують і чимало інших голлівудських зірок.

Організатори премії Оскар-2020 прийняли це до відома і відзначили, що меню на урочистій церемонії буде повністю рослинним, а на столах відмовляться від пластикових пляшок.

Що ж стосується губернаторського балу — традиційного вечері після премії Оскар — там буде 70% меню рослинного походження, а 30% — тварини.

— Протягом останнього десятиліття Академія намагалася скоротити вуглецевий слід, і за останні сім років у Оскара він був нульовим. Ми продовжуємо розширювати наш план стабільного розвитку з кінцевою метою стати вуглецево-нейтральними, — йдеться в офіційній заяві Американської кіноакадемії.

Як раніше писав Vgorode , 13 січня Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила номінантів на найпрестижнішу кінопремію року — "Оскар". Список претендентів оголосили в Лос-Анджелесі, трансляція проводилася на YouTube-каналі премії. Докладний список можете почитати тут .

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде