Рубрики
События

Фейковий захист від коронавируса: Уляна Супрун розповіла, як передається китайський вірус

Коронавірусів неможливо заразитися від поштових посилок з Китаю і від екзотичних фруктів, привезених звідти. Про це повідомила колишній в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами в соціальних мережах виникає паніка через китайського вірусу, і на неї готові заробляти шахраї, радячи споживати якісь вітаміни, БАДи або "імуномодулятори", щоб підняти імунітет, або виходити з дому тільки в захисній масці. Все це спосіб розвести паніку і нажитися на необізнаності.

Важливо знати, що Уханьський вірус передається від людини до людини, а не через посилки або що-небудь інше.


експеримент


Як розповіла Супрун, під час спалаху коронавирусной інфекції SARS в 2002-2003 роках досліджували стійкість вірусів в умовах навколишнього середовища. Він витримував три доби на пористих поверхнях, наприклад картоні або тканини, стільки ж на металевій поверхні, і близько 60 годин (менше трьох діб) на пластиці і склі. Вірус 2019- nCoV досить близький до вірусу SARS, щоб ми могли екстраполювати ці дані на него.На фруктах кілька діб можуть бути віріони, але якщо вони туди потрапили разом з фекаліями хворих людей або тварин-носіїв. У будь-якому випадку це середовище не підходить для тривалого виживання вірусу під час транспортування фруктів.


Що робити


  • Мийте руки.
  • Збалансовано харчуйтеся.
  • Пийте достатньо рідини.
  • Провітрюйте і зволожує приміщення.
  • Займайтеся спортом і будьте фізично активними.
  • Подбайте про достатню кількість сну.

Як раніше писав Vgorode , хвороба поставила на вуха Всесвітню організацію охорони здоров'я, через неї вже закрили на карантин багатотисячні провінцію Ухань в Китаї, а вакцини від 2019 nCOV найближчим часом не передбачається. Що таке коронавірус читайте тут .

Пацієнтів з підозрами на китайський коронавірус будуть направляти в Олександрівську лікарню в Києві. Для його виявлення епідеміологи будуть оцінювати стан здоров'я пасажирів на бортах літаків, приземляються в київських аеропортах.

З 26 січня, в аеропорту "Бориспіль" почали перевіряти температуру прибулих пасажирів. Фахівців санітарно-карантинного підрозділу вже підготували і оснастили спеціальними інфрачервоними термометрами.

Також, владі 15-мільйонного міста Тяньцзінь на півночі Китаю оголосили про введення воєнного стану через смертельний коронавируса.

Ми з'ясували, чи дійсно в Києві зареєстрували випадок зараження китайським коронавірусів.

Повідомляє Вгороде