Рубрики
События

Смертельний коронавірус: в Гонконзі заявили про розробку вакцини

Вчені з Гонконгу розробили вакцину від коронавируса. Про це повідомляє South China Morning Post з посиланням на експерта з інфекційних захворювань професора Юен Квок-Юнг. Але почати її використання можна буде тільки після клінічних випробувань.

— Ми вже зробили вакцину, але тестування на тваринах займе багато часу, — сказав Юен Квок-Юнг. За його словами, випробування на тваринах триватимуть кілька місяців, на людях — рік.


Скільки хворих на сьогодні


Станом на сьогодні, на ранок 29 січня, кількість жертв коронавируса в Китаї зросла до 132 осіб. Про це повідомляє South China Morning Post з посиланням на дані органів охорони здоров'я Китаю. Кількість підтверджених випадків коронавирусной інфекції на материковому Китаї досягло 5 974. У цілому по всьому світу вірусом 2019 nCoV інфіковані 6 049 осіб.

Як раніше писав Vgorode , хвороба поставила на вуха Всесвітню організацію охорони здоров'я, через неї вже закрили на карантин багатотисячні провінцію Ухань в Китаї, а вакцини від 2019 nCOV найближчим часом не передбачається. Що таке коронавірус читайте тут .

Пацієнтів з підозрами на китайський коронавірус будуть направляти в Олександрівську лікарню в Києві. Для його виявлення епідеміологи будуть оцінювати стан здоров'я пасажирів на бортах літаків, приземляються в київських аеропортах.

З 26 січня, в аеропорту "Бориспіль" почали перевіряти температуру прибулих пасажирів. Фахівців санітарно-карантинного підрозділу вже підготували і оснастили спеціальними інфрачервоними термометрами.

Також, владі 15-мільйонного міста Тяньцзінь на півночі Китаю оголосили про введення воєнного стану через смертельний коронавируса.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде