Рубрики
События

Смертельний коронавірус: Україна припиняє авіасполучення з Китаєм

Через епідемію коронавируса 2019 nCOV починаючи з 3 лютого Україна припинить пряме авіасполучення з Китаєм. Про це повідомляє   ТСН.

— Ви чули, що єдине пряме сполучення з Китаєм перевізник оголосив, що він припиняє, поки ситуація не зміниться. З 3 лютого у нас не буде прямого сполучення, — заявив в.о. гендиректора "Центру громадського здоров'я" Міністерства охорони здоров'я Ігор Кузин на брифінгу присвяченому ситуації навколо епідемії коронавируса.

Крім того, в аеропорту "Бориспіль" посилили заходи по перевірці літаків з Китаю.

— Були посилені сьогодні заходи і, власне, крім епідеміологів санітарно-карантинних підрозділів Міністерства охорони здоров'я, була також бригада екстреної допомоги Міністерства охорони здоров'я в аеропорту "Бориспіль", коли був прийнятий прямий літак, — підкреслив директор Директорату громадського здоров'я МОЗ Андрій Скіпальський.

На даний момент фахівці збираються ввести на борту літаків з Китаю скринінгові анкети для прямих рейсів. На непрямих рейсах, також введуть подібні анкети. Це дозволить попередити пасажирів і зібрати дані про підозри на коронавірус. Також вчені розробляють алгоритм реагування та виявлення хвороби.

Як раніше писав Vgorode , хвороба поставила на вуха Всесвітню організацію охорони здоров'я, через неї вже закрили на карантин багатотисячні провінцію Ухань в Китаї, а вакцини від 2019 nCOV найближчим часом не передбачається. Що таке коронавірус читайте тут .

Пацієнтів з підозрами на китайський коронавірус будуть направляти в Олександрівську лікарню в Києві. Для його виявлення епідеміологи будуть оцінювати стан здоров'я пасажирів на бортах літаків, приземляються в київських аеропортах.

З 26 січня, в аеропорту "Бориспіль" почали перевіряти температуру прибулих пасажирів. Фахівців санітарно-карантинного підрозділу вже підготували і оснастили спеціальними інфрачервоними термометрами.

Також, владі 15-мільйонного міста Тяньцзінь на півночі Китаю оголосили про введення воєнного стану через смертельний коронавируса.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде