Рубрики
События

На волосині: жителі Голосієво бояться обвалу через зсув

Жителі Голосієво повідомили про активізацію зсуву на вулиці Адмірала Ушакова в районі приватних будинків №№22, 24, 26. Про це пише "Сегодня".

Місцеві скаржаться, що зсув активізувався та з кожним роком забирає по кілька метрів площі. Через це відбувається обвал схилу.

Зараз проблема зсуву турбує три сім'ї, які живуть поруч, але через кілька років вона може торкнутися всіх будинків поблизу.


відповідь влади


У КМДА розповіли, що проблему тримають на контролі. Буде розроблений спеціальний проект для проведення протизсувних робіт.

— КП "Київбудреконструкція" є замовником проекту щодо виконання протизсувних робіт на вулиці Адмірала Ушакова. Нещодавно ми обговорювали з представниками замовника кордону проектування. Даний об'єкт внесений до програми соціально-економічного розвитку Києва та ми плануємо на цьому об'єкті проводити роботи. Я б не назвав ситуацію на вулиці Адмірала Ушакова катастрофічної або надзвичайної. Так за рік там відбуваються обвали грунту, але вони незначні. Згоден, що зволікати з усуненням зсуву можна, — повідомив Василь Боковий, головний гідрогеолог комунального підприємства "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт" ( "СУППР").

У КП "СУППР" відзначили, що проектна документація розробляється повторно, оскільки колишній проект не сподобався замовнику.

— Буде робитися новий проект, актуальний і по ситуації на сьогоднішній день .. Отже, самі роботи по ліквідації зсуву почнуться ще не скоро, — розповіли комунальники

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

"Дівчата, йдіть нах * р": в міжміському автобусі розгорівся скандал через російського серіалу

Будь в курсі: на лівому березі трамваї будуть ходити по-іншому

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде