Рубрики
События

Будь в курсі: які програми стали найпопулярнішими в 2019 році

Експерти визначили 20 найпопулярніших за кількістю завантажень програм в 2019 році. Лідерами стали WhatsApp, TikTok і Facebook Messenger. Про це повідомила платформа Visual Capitalist, посилаючись на дослідження Sensor Tower.

На першому місці виявився мессенджер WhatsApp — його завантажили більше 850 мільйонів разів.

TikTok за рік піднявся з четвертої на другу сходинку рейтингу — додаток завантажували більше 700 мільйонів разів. Він навіть зумів перегнати Facebook і Instagram за кількістю завантажень. За минулий рік TikTok заробив 177 мільйонів доларів, що в п'ять разів перевищує дохід TikTok в 2018 році.

У першій п'ятірці також Messenger — понад 700 мільйонів разів, Facebook — понад 650 мільйонів скачувань і Instagram, який завантажили менше 450 мільйонів разів.

Загальна кількість завантажень додатків на гаджети в минулому році зросла до 115 мільярдів, серед них — 31 мільярд завантажень в App Store і 84 мільярди на Google Play.


Повний список


1. WhatsApp

2. TikTok

3. Facebook Messenger

4. Facebook

5. Instagram

6. Likee

7. SHAREit

8. YouTube

9. Snapchat

10. Netflix

11. UC Browser

12. Spotify

13. YouTube Music

14. PicsArt

15. Uber

16. Wish

17. Amazon

18. Helo

19. Hotstar

20. Twitter

Відзначимо, що країнами, де користувачі найчастіше завантажували популярні додатки, стали: Індія, США, Бразилія, Росія, Індонезія, Мексика, Туреччина, Японія, В'єтнам і Великобританія.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

"Дівчата, йдіть нах * р": в міжміському автобусі розгорівся скандал через російського серіалу

Будь в курсі: на лівому березі трамваї будуть ходити по-іншому

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде