Рубрики
Досуг и еда

Розірви танцпол: 10 кращих вечірок в нічних клубах Києва на цьому тижні

Нічне життя в Києві вражає своєю якістю і різноманітністю. Щотижня в столиці проходить маса крутих івентів на будь-який смак і гаманець, на багато з яких заїжджають резиденти знаменитих європейських клубів.

Де потанцювати в Києві 27 січня — 2 лютого:


Monday Hangover


Почати трудовий тиждень дуже важко, особливо з похмілля. Тому вечір понеділка обов'язково потрібно скрасити яскравою вечіркою. Неважливо, що завтра вранці треба вставати на роботу — головне яскраво провести час.

Line up:

 • Dj Leo
 • Dj Jaggy
 • Mc Anette

Коли: 27 січня, з 22:00

Де: Forsage

Адреса: вулиця Гарматна, 51а

Скільки коштує: чоловіки — 50 гривень; дівчата — безкоштовно, після 4:00 вхід вільний

Посилання на вечірку


Ladies night


На вечірці дівчат чекають безлімітні коктейлі на барі, солодкі частування, гарячі танці від гарячих красенів і безліч сюрпризів.

Коли: 29 січня, з 20:00

Де: Shooters

Адреса: вулиця Московська, 22

Скільки коштує: До 00:00 вхід тільки для дівчат. Після 00:00 вхід для чоловіків — 150 гривень.


Weekend Pre-Party


У четвер, 30 січня, відвідувачам Disco Radio Hall пропонують зануритися у відпочинок і насолоджуватися напоями до 4 ночі під яскраві біти електронної музики. Відмінна підготовка до бурхливих вихідних.

Коли: 30 січня, з 22:00

Де: Disco Radio Hall

Адреса: проспект Степана Бандери, 32

Скільки коштує: чоловіки — 100 гривень; дівчата — безкоштовно

Посилання на вечірку


П Про I Н Т: Розминка


River PORT запрошує всіх любителів електронної музики на вечірку П Про I Н Т: Розминка. Організатори просять одягнути в цю ніч найяскравіше і танцювати без втоми під ритми хаус музики.

Коли: 31 січня, з 23:00

Де: River Port

Адреса: вулиця Нижній вал, 67

Скільки коштує: від 150 гривень

Посилання на вечірку


ЗМІЇ х IOD


Вперше до Києва на вечірку Змії прилетить засновниця берлінського лейбла індустріальної і експериментальної електроніки Instruments of Discipline Місяць Вассаротті з одним з найцікавіших музикантів імпринту — Unhuman.

Line up:

 • Luna Vassarotti (IOD)
 • UNHUMAN (IOD)
 • Яна Вудсток (Osnova Kyiv)
 • vtoma live (Osnova Kyiv)

[Embedded content]

Коли: 31 січня, з 23:30

Де: Closer

Адреса: вулиця Нижньоюрківська, 31

Скільки коштує: від 250 гривень

Посилання на вечірку


Friendship Collective x Celestial


Celestial раді хостити берлінський колектив Friendship Collective, який представить комбінацію медіа мистецтва. CONCEPTUAL з BEAT MOVEMENT і T KODE, молоді артисти з Берліна, є свіжими представниками європейського техно виступлять в Києві вперше. Крім того на сцені виступлять Дмитро Danilenko, співзасновник "Технології" і діджей з електро селекцією Gleb Terawax, а також неординарна представниця Next Sound festival, продюсер та діджей Noisynth.

[Embedded content]

Коли: 1 лютого, з 22:00

Де: Otel '

Адреса: вулиця Нижньоюрківська, 31

Скільки коштує: від 150 гривень гривень

Посилання на вечірку


Closer: Ark, Metaboman


Ті, кому довелося бувати на сетах Арка, вже навряд чи забудуть його самого. Він схожий чи то на художника, не те на актора — неголений, кошлатий, моторошно ексцентричний; емоційно жестикулює на інтерв'ю, плюється і навіть за вертушками не може спокійно встояти — корчить пики і поводиться то як справжній рокер, то як божевільний персонаж з сюрреалістичного мультика.

Metaboman — половина дуету Krause Duo і засновник лейблу Musik Krause, — один з найбільш самобутніх проектів німецької електронної сцени.

Line up:

 • ARK (live)
 • METABOMAN
 • VOVA KLK
 • SE62

[Embedded content]

Коли: 1 лютого, з 23:55

Де: Closer

Адреса: вулиця Нижньоюрківська, 31

Скільки коштує: вартість буде відома пізніше

Посилання на вечірку


RFRSH w / Mays, Splinter UA


1 лютого RFRSH відкриває сезон вечірок 2020. Організатори запросили двох талановитих і добре відомих представників електронної сцени України.

Mays — людина, ім'я якого тісно пов'язане з витоками масової появи техно в Україні. Він діджей зі значним досвідом і глибоким пізнанням світу електронної музики. У минулому резидент всім відомого фестивалю KaZaнтип, а нині частий гість гучних вечірок Veselka.

Splinter UA — один з найбільш талановитих українських музикантів, який грає лайвом і впевнено заявив про себе як на локальній сцені, так і за її межами. У його виконанні можна почути класичне техно з яскраво вираженим характером. Частий гість всіляких вечірок і великих фестивалів, а також куратор лейбла Corridor Audio, що створює симбіоз музики та абстрактного мистецтва.

[Embedded content]

[Embedded content]

Коли: 1 лютого, з 23:00

Де: River Port

Адреса: вулиця Нижній вал, 67

Скільки коштує: вартість буде відома пізніше

Посилання на вечірку


Northern Lights Grooves


Щороку люди по всьому світу мріють про Північному Сяйві, уявляючи, як смуги багатоколірного світіння покривають небо над головами, переливаючись всіма відтінками зеленого, синього, жовтого. Оганізатори Northern Lights Grooves не витримали і вирішили запросити норвезьке північне сяйво до Києва.

Thomas Skj? Rstad, родом з Норвегії ,. У нього велика географія виступів від Берліна, Барселони до Белграда, Лондона і Осло. На сцені також виступлять Anton Bykov і JorDee.

Коли: 1 лютого, з 22:00

Де: Будинок

Адреса: вулиця Сагайдачного, 10

Скільки коштує: 150 гривень

Посилання на вечірку


острів Cybernetic


Справжнє свято для всіх любителів нестаріючого жанру Drum and Bass. На платформі "Острів" пройде вінілова драм вечірка від Cybernetic.

Line up:

 • NAUM
 • DENNY ROLL
 • ANGEL
 • ANABEOZ

[Embedded content]

Коли: 1 лютого, з 18:00

Де: Платформа "Острів"

Адреса: вулиця Волинська, 9/21

Скільки коштує: вхід вільний

Повідомляє Вгороде