Рубрики
События

Як абонентів Київстар одержують кешбек від поповнення Kyiv Smart Card: Подробиці

Компанія Київстар разом Із Kyiv Smart Card предлагает киянам НЕ только здобудуть всі Преимущества електронного квитка, но й заощадіті на проїзді в столичному транспорті. Компанія поверніть на рахунок абонента до 20% від вартості поїздкі. Таким чином, за 1 поїздку у Громадському транспорті треба буде Заплатити 6 гривень, а не 8.


умови


За умови Акції з 1 січня до 29 лютого включно абоненти передплаченого зв'язку Київстар у Києві в разі поповнення Kyiv Smart Card (єдиного електронного квитка) здобути на мобільний рахунок кешбек розміром до 20% від внесеної суми. Таким чином, абоненти Київстар Фактично оплачуватімуть проїзд у Громадському транспорті зі знижкою до 20%. Зекономлені кошти можна використовуват для оплати телеком-послуг и мобільніх ФІНАНСОВИХ сервісів.

— Ми дуже раді презентуваті абонентам Київстар таку можлівість, Аджея более 1 млн киян зможуть НЕ только заощадіті на проїзді в Громадському транспорті, но й відчуті всі Преимущества транспортної карти. Це вельми зручне, екологічно и відповідає запиту Суспільства на діджіталізацію та cashless-економіку. Певень, что кияни оцінять Акцію, а ми, зі свого боку, будемо раді підтримати розвиток єдиного електронного квитка и в других містах України, — пояснивши Сергій Коптік, керівник департаменту мобільніх ФІНАНСОВИХ сервісів Київстар.


Як отріматі кешбек


Отріматі кешбек и заощадіті до 20% на поїздках Досить легко. Для цього нужно:

  • зайти на сайт money.kyivstar.ua або в додаток "Смарт-Гроші" (скачати его можна з Play Market або App Store );
  • у Спеціальному полі ввести номер Kyiv Smart Card;
  • вібрато Кількість поїздок;
  • Зазначити номер свого телефону, з которого буде списана плата за поповнення Kyiv Smart Card;
  • дочекатіся SMS Із кодом для підтвердження поповнення;
  • после поповнення карти Київстар Повертає на мобільний рахунок абонента до 20% від внесеної суми.

Або ж поповніті через додаток Kyiv Smart City (скачати его можна з Play Market або App Store):

  • візначіті Кількість поїздок;
  • вібрато "Смарт-Гроші" як способ оплати та нажати "Прідбаті";
  • ввести номер свого телефону та дочекатіся SMS Із кодом, потім Зазначити ЦІ цифру в Додатках;
  • после успішного поновлень Kyiv Smart Card або придбання QR-квитка оплати проїзду на мобільний рахунок повертаються до 20% від внесеної суми.

У Київській міській адміністрації пояснили, что головна мета Акції — зручність и комфорт для пасажирів громадського транспорту.

— Сьогодні е-квиток — це Оптимальний способ оплати проїзду. Ніякої готівкі, поиска кондуктора чи Очікування в черзі до каси в метро. Ми всегда Готові до співробітніцтва, Пожалуйста поможет сделать цею сервіс ще більш зручне для пасажирів. Акція "кешбек за проїзд" від Київстар — тому підтвердження. Київ розвівається як безготівкове та розумне місто. Міська адміністрація всегда підтрімує ініціативи, Які пріщеплюють киянам Інноваційні звички, — прокоментував Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційніх технологій КМДА.

Нагадаємо, Kyiv Smart Card — це електронна карта для оплати проїзду в усіх видах громадського транспорту м.Кіїва. Ее можна прідбаті на станціях метро "Хрещатик", "Театральна", "Майдан Незалежності", "Академмістечко", "Лісова", "Арсенальна", "Теремки", "Видубичі", "Сирець", "Почайна", у Т- кіосках (більш як 300 по місту), а такоже у терміналах самообслуговування на 16 станціях метро, зупинка швідкісного трамвая й у вестібюлі фунікулера.

Максимальний розмір кешбек на одного абонента — 50 грн. на місяць. Ознайомітісь з правилами Акції "кешбек за проїзд" можна на сайті money.kyivstar.ua

Повідомляє Вгороде