Рубрики
События

Вірус з Китаю: пацієнтів з підозра на коронавірус відправлятимуть в Олександрівську лікарню в Києві

Пацієнтів з підозрами на китайський коронавірус будуть направляти в Олександрівську лікарню в Києві. Про це повідомив "Укрінформ" з посиланням на і. о. гендиректора Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Ігоря Кузіна. Для його виявлення епідеміологи будуть оцінювати стан здоров'я пасажирів на бортах літаків, приземляються в київських аеропортах.


Як буде відбуватися перевірка


Кузін розповів, що медики отримають інформацію про стан здоров'я пасажирів на борту за півгодини до приземлення літака. У спеціальну повітряну декларацію будуть вносити всі скарги пасажирів під час польоту. Після того, як епідеміологи отримають цей документ, вони зайдуть на борт і проведуть переговори з бортпровідників. При необхідності будуть опитувати людей зі скаргами на здоров'я або підозрами на захворювання.

— Якщо є необхідність в тому, щоб надати медичну допомогу, будуть залучатися або медична служба аеропорту, або будуть викликати швидку медичну допомогу, яка госпитализирует хворого в конкретний заклад охорони здоров'я. Для Києва визначена лікарня — це Олександрівська клінічна лікарня, — сказав Кузін.

Він також додав, що для захисту медиків при евакуації хворого з борта літака в санітарно-карантинних пунктах буде підготовлено повне захисне спорядження.

Спочатку лікарі проводитимуть лабораторні аналізи в лікарні на наявність стандартних гострих респіраторних інфекцій. Якщо результатів не підтвердяться, пробу направлять в Центр громадського здоров'я. У разі, якщо ж і ЦОЗ виключить всі можливі типи грипу, то пробу направлять в лабораторію в Берліні або Роттердамі. Там протягом двох-трьох тижнів визначать тип вірусу.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде