Рубрики
События

Туші вбитих лосів і оленів: в резиденції президента під Києвом регулярно ведуть полювання

У селі Залісся, яке знаходиться під Києвом, в президентській резиденції полюють на оленів і лосів, незважаючи на заборону. Про це написав Директор громадської організації "Київський еколого-культурний центр" еколог Володимир Борейко на сайті організації.

За словами Борейка, в лісі валяються туші вбитих лосів і оленів, які їдять собаки. Також на сайті з'явилися шокуючі фото убитих тварин, які надали жителі сусідніх сіл.

Увага! Фото не для людей зі слабкими нервами, 18+

Фото: Київський еколого-культурний центр

Фото: Київський еколого-культурний центр

Еколог розповів, що десять років тому тодішній президент Віктор Ющенко вже підписав Указ про створенні там національного парку. Але наступна влада в особі Януковича-Порошенко-Зеленського цей Указ не виконала. За словами Борейка, полювання там ведеться щосуботи та неділі, зазвичай в ній беруть участь кілька десятків мисливців.

Фото: Київський еколого-культурний центр

Фото: Київський еколого-культурний центр

Він особисто чув 5 січня 2020 року в "Заліссі" більше 40 пострілів.

— Полюють як з облавних вишок, яких в "Заліссі" близько сотні, так і з індивідуальних вишок. Так як мисливці стріляють по тваринах будучи п'яними, вони роблять багато підранків, які потім йдуть в ліс і там гинуть. Подивіться на ці обгризені бродячими собаками туші диких тварин. Тут не тільки олені, але і лось, який зараз занесений до Червоної книги, але його недавно вбили мисливці в Залісся. Туші цих тварин були знайдені в кварталах 18, 27, 22 недалеко від заказника Велековское болото в резиденції "Залісся", — підкреслив Борейко.

Ще він опублікував фото на офіційну відповідь першого заступника керівника Офісу Президента Трофимова про те, що зараз в "Заліссі" не полюють.

Фото: Київський еколого-культурний центр

Фото: Київський еколого-культурний центр

— У цих державних організаціях діє заборона на проведення полювання, якому вони неухильно дотримуються, — йдеться в документі.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Що відбувається: причина коронавируса, три закритих міста і число загиблих

Похмура столиця: чому Київ взимку стає сірим і депресивним і як з цим боротися

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде