Рубрики
События

Метро на Виноградар: як іде будівництво

Будівництво двох нових станцій метро "Мостицькій" і "Проспект Правди", які відносяться до Сирецько-Печерської лінії метрополітену, йде за графіком. Уже готовий вхідний тунель для наступного етапу робіт на станції "Мостиська". Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко після перевірки перевірки робіт.

Через кілька місяців планують почати під землею роботи для розробки тунелю в напрямку станції "Сирець".

Ще тривають активні роботи по розробці котловану від "Мостицькій" до "Проспекту правди". На цій ділянці тунель буде двоярусною, на відміну від всіх інших станцій метрополітену. Це пов'язано з особливостями інфраструктури району.

Роботи на ділянці від "Сирця" до "Мостицькій" ведуться під землею закритим способом, а на ділянці від "Мостицькій" до "Проспекту правди" відкритим. Також вже змонтований вентиляційний тунель ближче до станції "Проспект правди", який буде обслуговувати дві нові станції.

Представник "Київметробуду" запевнив, що компанія отримує фінансування від міста в повному обсязі і робить все, щоб в грудні 2021 дві нові станції метро на Виноградар були відкриті. У середині лютого на будівельний майданчик привезуть тунелепрохідницький щит. Збір щита триватиме близько місяця. У квітні розпочнуться роботи по розробці тунелю під землею від "Мостицькій" до "Сирця".

За проектом, дві нові станції будуть перевозити більше 90 000 пасажирів на добу. Довжина ділянки метро для двох нових станцій — 3,7 кілометра. Також стало відомо, що вартість будівництва двох станцій складає близько шести мільярдів гривень.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

"Вони вистояли": в Україні випустили конверт і марку на честь "кіборгів"

Похмура столиця: чому Київ взимку стає сірим і депресивним і як з цим боротися

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде