Рубрики
События

Фотофакт: на Лівобережній з'явився величезний телескоп

Недалеко від станції метро "Лівобережна", на вулиці Євгена Сверстюка, з'явився новий арт-об'єкт у вигляді величезного телескопа. Про це повідомляє "Сегодня".

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Телескоп встановили на пагорбі. Коли на вулиці стає темно він підсвічується, а яскраве світло прожектора направляється в небо. Але облаштування території навколо об'єкта ще не завершено. У майбутньому тут повинні висадити квіти і вирівняти сходинки до піднесення.

Подивитися в око арт-об'єкта можуть дорослі. Дітей же для цього потрібно піднімати. Через телескоп видно яскраві орнаменти, квіти і клаптики, як в радянських телескопах. На підставі арт-об'єкта вказані координати Києва і те, що столиця перебуває на висоті 100 метрів над рівнем моря.

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Арт-об'єкт з'явився тут близько місяця тому. Місцеві жителі впевнені, що облагороджувати територію будуть вже навесні. Зараз же місце користується популярністю серед мам з дітьми — вони люблять "подивитися на зірки". При цьому городяни незадоволені кольором конструкції, оскільки "іржа" їх відштовхує.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Що відбувається: причина коронавируса, три закритих міста і число загиблих

Похмура столиця: чому Київ взимку стає сірим і депресивним і як з цим боротися

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде