Рубрики
События

Попалися: поліція затримала підозрюваних у серійних крадіжках в фітнес-клубах

У Києві знайшли і затримали чоловіків, які підозрюються в серійних крадіжках. як передає "Сегодня", посилаючись на Дарницький відділ поліції, інциденти неодноразово відбувалися в фітнес-клубах, розташованих в різних районах міста.

Тільки за останні два місяці там обікрали трьох відвідувачів. В останній раз злодії забрали речі, загальна вартість яких становила близько мільйона гривень. Поліція встановила як мінімум сім випадків, в яких могли фігурувати підозрювані: чотири відбулися в Дарницькому районі, ще три — в інших.

Підозрювані спеціально "чергували" біля або всередині роздягалень, придивляючись до своїх жертв. Вони знали, що люди можуть принести з собою щось дуже цінною. Тепер же затриманим світить до 12 років в'язниці з конфіскацією майна.

Як раніше писав Vgorode , в фітнес-клубі Sport Life на Позняках обікрали відвідувача

За словами постраждалого, він приїхав в клуб, переодягнувся і сховав цінні речі в спеціальному сейфі. А поки займався, на телефон прийшло SMS-оповіщення від банку — хтось спробував зняти готівку з його карти. Хоча вона повинна була лежати в осередку. Чоловік прийшов перевірити свої речі і побачив, що дверцята сейфу прочинені, а всередині вже нічого не залишилося.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Що відбувається: причина коронавируса, три закритих міста і число загиблих

Похмура столиця: чому Київ взимку стає сірим і депресивним і як з цим боротися

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде