Рубрики
События

Що відбувається: причина коронавируса, три закритих міста і число загиблих

Щонайменше вже 26 людей померли в Китаї в результаті пневмонії, викликаної новим типом коронавируса. про це повідомляє The Guardian з посиланням на китайську владу.

26-й загиблий помер в провінції Хейлунцзян, що межує з Росією. Це другий випадок смерті за межами провінції Хубей, де в місті Ухань померли 24 людини. Загальна кількість хворих перевищила 830 осіб.


закриті міста


Влада Китаю закрила ще два міста — Хуанган і Ечжоу. Обидва є сусідами з раніше закритих Ухань. Загальна кількість населення в трьох міста становить 19 мільйонів жителів. Карантинний режим дуже серйозний: незважаючи на заборони, тисячі жителів інших міст прагнуть виїхати з Ухань, щоб зустріти Китайський Новий рік (головний сімейне свято року) будинку.

фото REUTERS

фото REUTERS

фото REUTERS

фото REUTERS


Фото і відео хворих


У мережі з'явилися моторошні фото і відео з китайських міст, на яких зафіксовано, як люди, імовірно інфіковані невідомим штамом коронавируса, падають без свідомості прямо на вулицях міст.

Як повідомляє Telegram-канал "Протести в світі", на даний момент в Китаї у зв'язку з спалахом епідемії коронавируса заблоковані 7 великих міст: Ухань (11 мільйонів чоловік), Хуанган (6 мільйонів), Сяньнін (2,6 мільйона), Сяньтао ( 1,2 мільйона), Ечжоу (1,2 мільйона), Лічуань (1,1 мільйонів) і Чибі (550 тисяч.).

Скріншот з відео

Скріншот з відео


Можлива причина вірусу


Вчені припускають, що джерелом нового коронавируса, який викликав епідемію пневмонії в Китаї, можуть бути змії. Про це йдеться в дослідженні, опублікованому в журналі медичної вірусології (Medical Journal of Virusology).

— Наші аналізи показують, що новий коронавірус 2019 nCoV з'явився в результаті генетичного поєднання коронавируса кажанів і коронавируса невідомого походження, — пишуть вчені.

Потім вчені досліджували геном вірусу і з'ясували, що найбільш вірогідним носієм 2019 nCoV можуть бути змії. А саме китайський крайт і китайська кобра. Ці види змій також були серед тварин, які продавалися на ринку морепродуктів в місті Ухань, де і стартувала інфекція.

китайська кобра

китайська кобра

Як раніше писав Vgorode, хвороба поставила на вуха Всесвітню організацію охорони здоров'я, через неї вже закрили на карантин багатотисячні провінцію Ухань в Китаї, а вакцини від 2019 nCOV найближчим часом не передбачається. Що таке коронавірус читайте тут .

Крім того, співробітники лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України будуть зустрічати літаки з Китаю. Разом з членами екіпажу вони будуть опитувати пасажирів про самопочуття.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде