Рубрики
События

Відзнач Міжнародний день освіти разом зі Степаном: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Доброго ранку, кияни! Vgorode зібрав актуальну інформацію про погоду, курсі валют, ціни на бензин і святах.

На календарі 24 січня, а значить:


свята


Своєю резолюцією від 3 грудня 2018 роки (A / RES / 73/25) Генеральна Асамблея ООН проголосила 24 січня Міжнародним днем освіти (International Day of Education), визнаючи його роль в досягненні миру і розвитку.

У резолюції визнається важливість освіти для досягнення сталого розвитку і підкреслюється, що освіта може підвищити індивідуальну продуктивність і збільшити потенціал економічного зростання, сприяти викоріненню бідності і голоду, сприяти здоров'ю та гендерної рівності.

24 січня відзначається "солодкий" свято — Міжнародний день ескімо. Дата для його установи була обрана тому, що саме в цей день в 1922 році власник магазина солодощів в місті Онава (штат Айова, США) Християн Нельсон отримав патент на ескімо. Ескімо — це вершкове морозиво на паличці, покрите шоколадною глазур'ю.


іменини


Віталій, Володимир, Йосип, Михайло, Микола, Степан, Терентій, Федір.


Погода


У Києві сьогодні очікується сніг. Температура повітря вдень складе від +1 до +3 градусів, а вночі від — 2 до — 4 градусів.


Ціни на бензин


Середня ціна на А-95 на київських АЗС — 26,95 грн, А-92 — 25,95 грн. Дизпаливо: 26,38 грн. Газ: 12,39 грн.


Курс валют


Курс долара від НБУ — 24,52 грн, середній банківський комерційний курс покупки долара — 24,14 грн, продажу — 24,52 грн. Курс євро від НБУ — 27,20 грн, середній банківський комерційний курс покупки євро — 26,59 грн, продажу — 27,22 грн.


біткоіни


Повідомляє Вгороде