Рубрики
События

Важливо знати: українців просять бути обережними при поїздках в Китай через нового вірусу

МЗС України закликає громадян, які планують здійснити поїздку в Китай або вже знаходяться на території цієї країни, бути гранично обережними у зв'язку з поширенням в цій країні захворювання, викликаного новим типом коронавируса (2019 nCoV). Про це повідомили на Facebook-сторінці міністерства.


що рекомендують


— при плануванні подорожі в КНР або всередині країни уточнювати актуальну епідеміологічну ситуацію в регіоні відвідування і утримуватися від поїздки в м Ухань (провінція Хубей), в якому є найбільший ризик зараження;

— вживати тільки належним чином термічно оброблені продукти тваринного походження і рибу;

— уникати контакту з тваринами (живими або мертвими), відвідування ринків з продажу м'яса, цирків, зоопарків, тваринницьких ферм тощо;

— не контактувати з людьми з ознаками респіраторних захворювань;

— використовувати спеціальні маски для захисту органів дихання;

— мити руки із засобами гігієни, особливо після відвідування місць масового скупчення людей і перед прийомом продуктів харчування; користуватися антисептичними засобами на спиртовій основі;

— при симптомах, схожих на грип або ГРВІ, мінімізувати контакти з іншими людьми і невідкладно звернутися в медичний заклад.

— відстежувати інформацію на сайтах посольства України в КНР (https://china.mfa.gov.ua/ua) і МЗС України (https://mfa.gov.ua/ua), дотримуватись рекомендацій місцевих органів влади.

Якщо виникнуть ситуації, що вимагають негайного консульського реагування, слід звертатися на гарячі лінії в посольство України в КНР (+8613701230647), або МЗС України: +38 044 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Відзначимо, нове захворювання фіксують в Китаї з грудня минулого року. Вірус вже вразив понад 200 чоловік і привів до смерті 6 хворих.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде