Рубрики
События

Відзнач День ручного письма разом з Макаром: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Доброго ранку, кияни! Vgorode зібрав актуальну інформацію про погоду, курсі валют, ціни на бензин і святах.

На календарі 23 січня, а значить:


свята


Щороку 23 січня в світі відзначається День почерку або, кажучи більш елегантно, День ручного письма (National Handwriting Day), який заснований з метою нагадати всім нам про унікальність рукописного тексту, про необхідність практикуватися в ньому, про неповторність почерку кожної людини.

Адже зростаюча з кожним роком популярність комп'ютерів, електронної пошти та електронних блокнотів, СМС, наборів стікерів з надрукованими фразами-підказками, а також інших засобів швидкого спілкування поступово веде сучасної людини від можливості висловити свої думки, написавши їх власноруч.

В цей день народився один з відомих американських державних діячів — Джон Хенкок (John Hancock, 23 січня 1737 — 8 жовтня 1793), який першим поставив свій підпис під Декларацією Незалежності.


іменини


Анатолій, Григорій, Зіновій, Макар, Павло, Петро.


Погода


У Києві сьогодні очікується сніг. Температура повітря вдень складе від -1 до +1 градусів, а вночі від -1 до +1 градусів.


Ціни на бензин


Середня ціна на А-95 на київських АЗС — 26,95 грн, А-92 — 25,95 грн. Дизпаливо: 26,38 грн. Газ: 12,39 грн.


Курс валют


Курс долара від НБУ — 24,33 грн, середній банківський комерційний курс покупки долара — 24,18 грн, продажу — 24,51 грн. Курс євро від НБУ — 26,98 грн, середній банківський комерційний курс покупки євро — 26,64 грн, продажу — 27,19 грн.


біткоіни


Повідомляє Вгороде