Рубрики
События

Кілька банків Києва змінили вивіски: що сталося

Кілька відділень банків змінили вивіски для збереження історичного вигляду міста. Про це повідомив начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

— Соціальна відповідальність — це, наприклад, коли ти дбаєш про все будівлі, а не тільки про своє внутрішньому приміщенні, — зазначив він.

Як приклад Смирнов привів Райффайзен Банк Аваль (вул. Генерала Алмазова, 4а), а також УкрСиббанк (вул. Хрещатик), які власноруч замінили свою вивіску згідно з правилами і з урахуванням архітектурної складової будівлі.

— Тут і вивіска в нормі, і весь будинок в повному порядку. Чи не зруйноване на користь висотки, а навпаки — відреставрована будівля тепер радує око клієнтів і просто перехожих, — підкреслив Смирнов.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потоп на Видубичах: влада Києва кажуть, що винна "Укрзалізниця"

Відзнач Міжнародний день обіймів разом з Василиною: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде