Рубрики
События

Чи не забудують: дві зелені зони Києва зроблять заповідниками

У природно-заповідний фонд Києва увійдуть два нові об'єкти — "Залив Наталка" і "Золотий ліс". Ці землі не зможуть використовувати під забудову. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Відомо, що на цих територіях мешкають рідкісні види тварин і комах, занесені в Червону книгу України, і росте безліч унікальний рослин.

Таким чином, "Залив Наталка" площею 85,5 га, який розташовується на вулиці Північній Оболонського району, може стати ландшафтним заказником — ділянкою, призначеним для охорони живої природи. Сюди ж входять два острови, які не мають назви, сам затоку Наталка і прибережна смуга.

Також ландшафтним заказником може стати "Золотий ліс" площею 2008,7 га, який розташовується в районі лісових кварталів лісництв Межигір'я і Пущі-Водиці лісопаркового господарства Святошинського району.

Проекти рішень розглянуть на засіданні, де будуть присутні всі члени Київської міської ради.

Раніше Vgorode розповідав, що межі національного природного парку "Голосіївський" збираються розширити , а найбільші парки Дніпровського району продовжать покращувати і оснащувати всім необхідним .

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Що з'явиться в аеропорту "Бориспіль" в 2020 році

Мітки на деревах: жителі ДВРЗ вважають, що ліс в їхньому районі можуть вирубати. фото

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде