Рубрики
События

Що з'явиться в аеропорту "Бориспіль" в 2020 році

В аеропорту "Бориспіль" в 2020 році побудують автостанцію і зал очікування для пасажирів залізничного пересадочного вузла. Також до кінця року в терміналі F може з'явитися Duty Free. Про це повідомив гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

— Що стосується інфраструктурних планів на цей рік, добудуємо перон. Є плани по початку реконструкції вантажного терміналу. Зробимо автовокзал і зал очікування для пасажирів залізничного пересадочного вузла. Також почнемо реконструкцію системи заправного комплексу (ЦЗС), але реалізація проекту збільшиться з року до 2,5-3 років, — зазначив Рябикин.

Що стосується будівництва вантажного терміналу, тут є два варіанти. Перший — майже готовий проект з реконструкції існуючого вантажного складу. Другий передбачає будівництво нового Cargo-терміналу на окремій ділянці землі без скорочення пропускної здатності.

— Зараз це обговорюється з Мінінфраструктури. Якщо буде затверджений цей проект, існуючі площі нинішнього вантажного складу будуть перепрофільовані в новий поштовий термінал. До кінця першого кварталу отримаємо остаточну відповідь на питання, за яким проектом рухатися, — зазначив директор аеропорту.

У найближчі півроку в терміналі F Duty Free не з'явиться. За словами Рябікіна, з 1 лютого 2020 року набуває чинності новий закон про оренду, що означає перезапуск процедури здачі в оренду площ у відповідності з новими нормами.

— Практика показує, що це іноді займає півроку. Не хочу бути песимістом, але якщо ми в кінці року побачимо в терміналі F комерцію, я буду щасливий, — повідомив Рябикин.

Інші інвестиційні проекти, наприклад, озеленення в районі терміналу D, "Бориспіль" в плани на 2020 рік не вписував.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потоп на Видубичах: влада Києва кажуть, що винна "Укрзалізниця"

Відзнач Міжнародний день обіймів разом з Василиною: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде