Рубрики
События

Мітки на деревах: жителі ДВРЗ вважають, що ліс в їхньому районі можуть вирубати. фото

У мережі з'явилися фото з мітками на деревах у столичному районі ДВРЗ на території Дарницького лісопаркового господарства. Жителі житлового масиву припустили, що частина лісу звільняють під забудову. Про це повідомило видання "Сегодня".

Повідомляється, що місцеві жителі побачили в лісі багато міток на великих деревах в районі вулиці Рогозівській. житель масиву опублікував в Facebook фото дерев з мітками "102", "103", "104". Автор фото повідомляє, що ці мітки з'явилися день-два назад.

Фото Станіслав Широков

Фото Станіслав Широков

Фото Станіслав Широков

Фото Станіслав Широков

Однак, в коментарі виданню головний лісничий КП "Дарницьке лісопаркове господарство" Юрій Дубів повідомив, що мітки на деревах з'явилися законно.

— Влучні на деревах зроблені в рамках запланованої санітарної вирубки дерев. Все робиться за законом і згідно з існуючими правилами за змістом лісів. Поки роботи з відбору дерев не закінчені, процес триває. Зараз вже позначено понад сотню дерев. Це сухостійні дерева, уражені хворобами, шкідниками, — сказав Дубів.

У лісництві додали, що вирубка не пов'язана з будівництвом дороги або чого-небудь іншого. Процедура була запланована ще рік тому, але її перенесли на початок 2020 року. Активні роботи планують почати в лютому. Він додав, що замість зрубаних дерев будуть висаджені нові.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потоп на Видубичах: влада Києва кажуть, що винна "Укрзалізниця"

Відзнач Міжнародний день обіймів разом з Василиною: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде