Рубрики
События

Обірвався трос: в ЖК на Теремках впав ліфт з пасажирами

Сьогодні, 21 січня, в багатоповерховому ЖК "Венеція" на вулиці Вільямса, 19/14, в Голосіївському районі Києва кабіна ліфта з пасажирами звалилася вниз. Причиною події став обірваний трос. Про це повідомили "Вести".

За словами місцевого жителя, в секції "В" обірвався трос вантажного ліфта, всередині якого знаходилися люди. На щастя, ліфт впав тоді, коли почав підніматися з мінус першого поверху на перший, так що ніхто не постраждав.

— Страшно уявити, що було б, якби він впав з 20-го поверху, — додав житель ЖК.

Відомо, що обрив троса тут трапляється не вперше. Ліфти у всіх парадних знаходяться в поганому стані — хитаються і гримлять, хоча вдома лише п'ять років. Подібний випадок стався і раніше, в іншому будинку забудовника ЖК "Венеція". Президент фірми-будівельника ЖК пообіцяв, що у всіх будинках, які будувала компанія, будуть перевірені ліфти. Однак, як сказали мешканці, на обіцянках все і закінчилося.

— Нашому будинку всього 5 років і весь цей час ми боїмося заходити в ліфти, а дітям говоримо, щоб йшли по сходах. На звернення про дивну роботі ліфтів, наш ЖЕК, компанія "Лікожітлосервіс", не реагує, — розповіла мешканка секції "Г".

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Теремків на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Є робота: київські комунальники шукають водія автомобільної вишки

Підпільний дитсадок: батьки заявили, що сад закрили через скарги колишнього чиновника

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде