Рубрики
События

Російський паспорт і контакти з ФСБ: кримчанка намагалася влаштуватися на роботу в Мінборони

Співробітники Служби безпеки України викрили кримчанку з російським паспортом, яка намагалася влаштуватися на роботу в Міноборони. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Виявилося, що жінка перебувала за кордоном і до анексії Кримського півострова. Після подій 2014 року його повернулася до Криму і отримала російський паспорт нібито для оформлення нерухомості. Потім вона переїхала до Києва, де не могла "осісти" протягом деякого часу. Жінка часто виїжджала в Росію і в Крим, де зафіксували її контакти з представниками спецслужб РФ.

В СБУ уточнили, що вона вирішила влаштуватися на роботу в Міністерство оборони України саме після поїздки в Крим і навіть претендувала на одну з керівних посад в підрозділі департаменту госузакупок відомства.

— Ця ділянка роботи передбачає доступ до секретної інформації в оборонній сфері та пряму комунікацію з високопоставленими чиновниками країн-членів НАТО, — підкреслили в СБУ.

Вона навіть пройшла кілька відбіркових етапів. Співробітники СБУ зустрілися з кримчанка і попередили про кримінальну відповідальність за державну зраду.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде