Рубрики
События

Запасися терпінням: коли в Києві перестануть рватися труби з окропом

Причинами аварій, що почастішали теплових мереж як в Києві, так і інших українських містах, є їх зношеність. Велика частина підземної інфраструктури столиці прокладена ще за радянських часів і досі нормально не ремонтували. На даний момент київська влада намагаються в терміновому порядку замінити аварійні труби. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

— Більшість трубопроводів в столиці вичерпали свій термін експлуатації і потребують ремонту. Якби протягом попередніх десятиліть в інфраструктуру міста инвестировалась хоча б десята частина необхідних коштів, ми не мали б такої критичної ситуації і випадків, подібних тому, що стався на вулиці Антоновича у Оcean Plaza, — зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Він додав що в 2019 році в Києві замінили 130 кілометрів найбільш аварійних труб. Це дозволило зменшити кількість можливих аварій на 20%. Однак, щоб повністю уникнути подібних НП столиці буде потрібно близько 5 років.

— У цьому році ми продовжимо вкладати кошти в заміну комунікацій. На ці цілі будуть виділені кошти міського бюджету, кошти інвестиційної програми, яка закладена в тарифі на гарячу воду і опалення. Також вже з наступного року плануємо почати роботи в рамках міжнародної угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, залучаючи 140 млн євро кредитних коштів. Нам необхідно близько 5 років, щоб подолати критичну аварійність і увійти в більш плановий і безпечний режим, — резюмував Пантелєєв.

Нагадаємо, 13 січня, в одному з найбільших торгово-розважальному центрі Києва "Ocean Plaza" стався потоп . ТРЦ затопило окропом. Vgorode писав про всі подробиці цієї події .

В результаті аварії кілька відвідувачів ТРЦ отримали опіки різного ступеня тяжкості.

На даний момент Ocean Plaza закритий для відвідувачів, а представники ТРЦ не можуть сказати, коли він відновить роботу. У мережі з'явилося відео, як виглядає торгово-розважальний центр після потопу.

Стан людей, які постраждали від потопу під час прориву теплотраси в ТРЦ "Ocean Plaza", залишається середньої тяжкості. В опіковому центрі як і раніше знаходиться чотири людини .

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Прорив труби біля Ocean Plaza: рух транспорту на Антоновича відновили

Потоп біля Ocean Plaza: яка обстановка в ТРЦ після відкриття

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде