Рубрики
События

Тріски летять: в Пирогово масово вирубують ліс через будівництво

У понеділок, 20 січня, в Києві на території охоронної зони Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогово вирубали близько тисячі дерев. Про це повідомив користувач Facebook Михайло Погребіській.

За його словами, на ділянці, де ведеться активна вирубка дерев, планують побудувати висотний ЖК.

— Найцікавіше, що за цей і сусідню земельну ділянку прокурори судилися напевно з десяток років — щоб вирвати ці землі з лап фіктивних житлових кооперативів. Тому що це, зокрема, охоронні землі Національного музею народної архітектури та побуту в Пирогово і територія Південного історичного ареалу відповідно до чинного Генерального плану — де заборонені навіть зміни ландшафту, — пише розсерджений користувач.

Активіст додав, що за вирубкою ?? спостерігали свідки. Вони бачили велику групу людей, який дуже швидко різали і прямо на місці палили гілки на двох великих вогнищах. Очевидці одразу ж повідомили про цей випадок екоактивісти. Але по прибуттю, вони побачили на місці тільки догоряють багаття і картину знищеного лісу.

Активісти викликали слідчо-оперативну групу поліції. Правоохоронці опитали очевидців і прийняли заяву про злочин.

Фото Михайло Погребіській

Фото Михайло Погребіській

Фото Михайло Погребіській

Фото Михайло Погребіській

Фото Михайло Погребіській

Фото Михайло Погребіській

Фото Михайло Погребіській

Фото Михайло Погребіській

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

У будівлі ЦВК застрелився співробітник державної охорони

Катастрофа літака МАУ: як в Києві попрощалися з екіпажем

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде