Рубрики
События

Не поспішають: нові "швидкі" евакуатори виявилися не дуже моторними у війні з автохамамі

Нещодавно закуплені "швидкісні" евакуатори вивозять на штрафмайданчики всього по дві машини за добу. Хоча теоретично можуть забирати по одному автомобілю за хвилину. Про це повідомляють "Українські новини".

Нові евакуатори Miles Eurolift з початку року прибрали з доріг 56 неправильно припаркованих автомобілів.

— На сьогодні в розпорядженні інспекторів з паркування два евакуатори Miles Eurolift. За 1-13 січня 2020 евакуйовано 384 автомобілей-порушника правил парковки, з них: 56 автомобілів — за допомогою евакуаторів Miles Eurolift, — йдеться в повідомленні департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Евакуатори можуть за одну хвилину завантажити собі на платформу неправильно припаркований автомобіль. Втім, за 13 днів роботи з їх допомогою евакуювали всього 56 автомобілів. Це приблизно по чотири машини в добу на пару "швидкісних" евакуаторів.

Фото Українські Новини

Фото Українські Новини

Нагадаємо, нещодавно кияни помітили евакуатори Miles Eurolift, коли ті роз'їжджали по місту. Така техніка популярна в Туреччині та Ізраїлі. Бачили їх і в інших європейських країнах.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

У будівлі ЦВК застрелився співробітник державної охорони

"Червоний" місто: Київ скували ранкові пробки

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде