Рубрики
События

Грип та ГРВІ: в Києві збільшується кількість хворих. симптоми

За останній тиждень січня в Києві зареєстрували 9 176 хворих на грип та ГРВІ. Це число на 35,2% більше в порівнянні з даними минулого тижня. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург.

Зараз в Олександрівській клінічній лікарні та в Київських міських клінічних лікарнях № 4 і № 9 знаходяться 17 пацієнтів з лабораторно-підтвердженим грипом, а в Київській міській Дитячої інфекційної лікарні — 12 дітей. Перебіг захворювання госпіталізованих — від важкої до середньої тяжкості.

— Одного з хворих лікарям довелося рятувати від пневмонії дуже важкої форми, яка була ускладненням грипу. Також хвороба не обходить і дітей. Рік тільки почався, а з важким грипом в реанімації вже перебували двоє маленьких киян: у віці чотирнадцяти років і семи місяців, — розповіла Валентина Гінзбург.


Правила, щоб протистояти грипу


— Захворів — сиди вдома. Залишайтеся вдома, якщо "підхопили" вірус, щоб не наражати на небезпеку себе та оточуючих;

— Довіряти медицині, яка стверджує, що найкращий спосіб уберегтися від грипу — вакцинація;

— вакцинують, щоб не захворіти;

— При перших симптомах хвороби звертайтеся до лікаря і не відмовляйтеся від госпіталізації, якщо фахівець бачить в ній необхідність.


симптоми грипу


Жар, температура 37,5-39 ° С, головний біль, біль в м'язах, суглобах, озноб, втома, кашель, нежить або закладений ніс, біль і першіння в горлі.


симптоми вірусу


Біль в горлі, нежить, сльозотеча і різь в очах (на початку хвороби), головний біль, кашель, млявість. Застуда, на відміну від грипу, розвивається поступово: спочатку починає дерти в горлі, але людина все ще не впевнений, захворює він чи ні. Потім з'являється нежить, долає "чих", через пару днів виникає кашель. Підвищення температури може і не бути, або вона піднімається незначно — до 37,5-38 градусів.

Як раніше писав Vgorode , на відміну від минулорічної епідемії, головувати тепер будуть відразу два штами захворювання — типу А Brisbane (Н1N1) та Kansas (Н3N2). Ці штами грипу небезпечні тим, що дають ускладнення у вигляді пневмонії і здатні привести до летального результату

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Тільки для жінок і дітей: у Києві запрацювала нова служба таксі

Відзнач Міжнародний день обіймів разом з Василиною: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде