Рубрики
События

Підтягни знання: школярі зможуть ходити на додаткові заняття за рахунок держави

Українські школярі зможуть підтягувати свої знання з шкільних предметів за рахунок держави. як повідомила міністр освіти і науки України Ганна Новосад, такі індивідуальні заняття будуть проводитися в школах.

— Закон дозволяє мати індивідуальні заняття, якщо є певна потреба поліпшити знання з того чи іншого предмету. Тобто, фактично ми даємо право на якесь "узаконене репетиторство" в публічних школах, яке буде оплачуватися за рахунок державних коштів, — підкреслила Новосад.

Формат і обмеження по допуску до таких занять ще прорахують. Але поки що планують дозволити користуватися цією можливістю школярам з успішністю нижче середнього.

Що стосується спекуляції заняттями з боку вчителів з метою отримувати додатковий дохід, міністр зазначила, що завжди на будь-яку новацію знайдеться хтось, хто буде її використовувати в свою користь. Але законодавством не можна врегулювати всі потенційні ризики.

— Ми повинні довіряти вчителям і вірити, що школа ставить перед собою завдання надати всім хороші знання. Але, я думаю, що в нормативці ми знайдемо як все це обмежити. До того ж має бути розуміння, якщо у вчителя весь клас різко стає гірше вчитися, і після уроків, передбачених планом, все йдуть на позакласні уроки, то це буде певним дзвіночком для директора, що щось йде не так, — додала Новосад.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде