Рубрики
События

З терасою і паркінгом: як буде виглядати Центральний гастроном після реконструкції

Департамент містобудування та архітектури КМДА дозволив компанії "АБ Інвестиції і розвиток" реконструювати будівлю Центрального гастроному, який згорів у 2017 році. Про це повідомляють "Наші гроші", посилаючись на дані департаменту.

1 листопада 2019 року департамент КМДА видав умови і обмеження на реконструкцію колишнього гастроному. Згідно з документом, планується реконструкція з реставрацією, реабілітацією і пристосуванням частини нежитлової будівлі під суспільно-торговий центр з установами обслуговування населення.

Колишній гастроном доповниться оглядовим майданчиком на даху, фуд-кортом, а також підземним паркінгом. Крім цього розроблені всі необхідні заходи захисту з питань збереження сусідній історичної забудови. Остаточна висота будівлі буде визначена проектною документацією.

фото проекту

фото проекту

фото проекту

фото проекту

Нагадаємо, Центральний гастроном, який розташований за адресою вул. Б. Хмельницького, 40/1 в червні 2017 сильно постраждав від пожежі. Будівля колишнього Центрального гастроному є пам'ятником архітектури. Будинок є найстарішою будівлею, яке збереглося на Хрещатику і був побудований ще в 1874 році.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Від Солом'янки до Троєщини: у Києві масово встановлюють антіпарковочние стовпчики

Витратять мільйони: в яких дитячих садах і школах Києва проведуть ремонт

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде