Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Від Солом'янки до Троєщини: у Києві масово встановлюють антіпарковочние стовпчики

На сьогоднішній день комунальники встановлюють антіпарковочние стовпчики практично у всіх районах Києва. як повідомила прес-служба КМДА, роботи ведуться уздовж маленьких вулиць і магістралей.

В першу чергу, обмежувачі паркування встановлюють біля зупинок громадського транспорту, уздовж вулиць з смугами для руху громадського транспорту і там, де вузький тротуар. Відомо, що на вулиці Закревського в мікрорайоні Троєщина встановили 68 стовпчиків, на вулицях Почайнинській і Борисоглібській Подільського району — 30 стовпчиків.

фото КМДА

фото КМДА

фото КМДА

фото КМДА

фото КМДА

фото КМДА

Vgorode розповідав, що ще в грудні 2019 року 95 обмежувачів паркування з'явилося на перехресті Жулянського шляхопроводу і вулиці Новій. Всього в 2019-му році на київських вулицях встановили більш 3850 антіпарковочних стовпчиків, а це на півтисячі більше запланованого числа.

З початку 2020 року 120 стовпчиків проти автомобілів з'явилося в Печерському районі на вулиці Грушевського і бульварі Лесі Українки.

Потім антіпарковочние стовпчики встановили вже на вулицях Ревуцького та Декабристів і на одній з ділянок проспекту Перемоги.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Не жди даремно: на лівому березі трамваї будуть ходити за скороченим режимом роботи

Витратять мільйони: в яких дитячих садах і школах Києва проведуть ремонт

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде