Рубрики
События

Нагулятися: в Києві планують розширити межі Голосіївського парку

У 2020 році планують збільшити Голосіївський парк імені Максима Рильського. Про це повідомили в акаунті Facebook Генерального плану Києва.

Відомо, що площа національного природного парку "Голосіївський" буде розширена до 12 664 га. В проектних житлових будинках з'являться 36 нових парків, в громадських центрах і житлових кварталах — нові сквери та бульвари.

Крім того, в місті хочуть створити нові парки, бульвари і сквери, облаштувати 17 лісопарків на основі хащі лісів, прилеглих до житлових масивів, і створити 11 об'єктів і територій природно-заповідного фонду на зарезервованих ділянках. Основна мета Генерального плану Києва на 2020 рік — поліпшення умов життя киян, збереження зелених зон, збільшення надходжень до міського бюджету та залучення інвестицій.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: дороги в Голосіївському районі чекають зміни для скорочення ДТП

Важливо знати: на одній з центральних вулиць Києва обмежать рух

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде