Рубрики
События

Будь в курсі: дороги в Голосіївському районі чекають зміни для скорочення ДТП

Голосіївський район визнано аварійно-небезпечним районом Києва в 2019 році. Для виправлення ситуації, Центр організації дорожнього руху розділив Голосіївський район на 16 фокус-зон, визначив проблеми і зміни для кожної. Про це Центр повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Наприклад, для Васильківської зони пропонують наступне:

Проблема: на Амурській площі утворюються пробки, наслідок — менше водіїв виїжджають на вул. Васильківську як альтернативу Голосіївському проспекту.

Що робити: заборонити лівий поворот з Амурської, збільшити кількість смуг виїзду з Васильківської до чотирьох; збільшити кількість смуг виїзду з Максимовича до трьох, один з них — на Амурську.

Проблема: вулиця Кайсарова з чотирма смугами руху переходить в Охтирський провулок з двома смугами. Ускладнення руху в місці примикання Охтирського провулку до вул. Максимовича.

Що робити: односторонній рух Охтирським провулком, виїзд тільки направо.

Проблема: обмежена оглядовість на перехресті вул. Ломоносова і Смольного провулка, відсутність тротуару, перевищення швидкості, хаотична парковка.

Що робити: реконструкція перехрестя Ломоносова / Смольного, облаштування "антікарманов" на пішохідних переходах.

Проблема: небезпечні пішохідні переходи на вул. Васильківській — в місцях примикання до Бурмистренко і Жуковського.

Що робити: перепланування руху по вул. Васильківській зі світлофорним регулюванням. Введення п'яти звужених смуг руху (три — в напрямку Теремків) і двох смуг для поздовжньої парковки; облаштування "острівців безпеки" на перехрестях, які повинні бути регульованими. Введення "зеленої хвилі".

Проблема: невпорядкована парковка біля інституту Рака на Ломоносова.

Що робити: введення одностороннього руху по Ломоносова і двох смуг поздовжньої парковки.

Проблема: на ділянці Васильківської довжиною 1,5 км між ст. м "Голосіївська" і "Васильківська" немає муніципального транспорту.

Що робити: побудувати тролейбусну лінію по Васильківській.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Відзнач День обізнаності про пінгвінів разом з Опанасом: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде