Рубрики
События

Відзнач День обізнаності про пінгвінів разом з Опанасом: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Доброго ранку, кияни! Vgorode зібрав актуальну інформацію про погоду, курсі валют, ціни на бензин і святах.

На календарі 20 січня, а значить:


свята


20 січня світова громадськість відзначає екологічне свято в честь однієї з найбільш незвичайних птахів в світі — День обізнаності про пінгвінів (Penguin Awareness Day). Його мета — підвищити знання людей про пінгвінів, звернути увагу на збереження чисельності та місць проживання цих птахів.

20 січня — День Іоанна Предтечі 2020 року, або Івана Хрестителя. 20 січня молодь продовжувала збиратися ввечері, але вже обов'язково з якоюсь роботою. Це могло бути в'язання, шиття, налагодження одягу або ремонт сільськогосподарського інвентарю. Святки закінчилися, а разом з ними — і час для народних гулянь.

У свято 20 січня потрібно натщесерце пити воду, щоб на весь рік запастися міцним здоров'ям.


іменини


Афанасій, Василь, Іван.


Погода


У Києві сьогодні хмарно, часом сонце. Температура повітря вдень складе від -1 до +1 градусів, а вночі від -3 до -5 градусів.


Ціни на бензин


Середня ціна на А-95 на київських АЗС — 26,95 грн, А-92 — 25,95 грн. Дизпаливо: 26,60 грн. Газ: 12,39 грн.


Курс валют


Курс долара від НБУ — 24,25 грн, середній банківський комерційний курс покупки долара — 23,06 грн, продажу — 24,44 грн. Курс євро від НБУ — 26,94 грн, середній банківський комерційний курс покупки євро — 26,59 грн, продажу — 27,19 грн.


курс біткойн


Повідомляє Вгороде