Рубрики
События

Фотофакт: як зараз виглядає скандальна надбудова на Майдані

У мережі опублікували нові фото незаконної надбудови в центрі Києва на вулиці Софійській, 1/2. знімки виклав фотокореспондент "Апострофа" Олександр Гончаров.

Фото: Апостроф, Олександр Гончаров

Фото: Апостроф, Олександр Гончаров

На фото, зроблених з висоти пташиного польоту за допомогою квадрокоптера, видно майданчик зі скандальною надбудовою.

Фото: Апостроф, Олександр Гончаров

Фото: Апостроф, Олександр Гончаров

За словами мера Києва Віталія Кличка, будинок на Софійській не є пам'ятником архітектури, але знаходиться на території охоронної зони Софійського собору — пам'ятки національного значення та пам'ятки ЮНЕСКО.

Нагадаємо, на початку жовтня на даху житлового будинку, в якому розташований McDonalds, на Майдані Незалежності помітили надбудову на даху.

Після 15 жовтня в Кабінеті міністрів України пройшло засідання з приводу боротьби з незаконними надбудовами. 18 жовтня розпочався демонтаж надбудови Комунальної аварійно-рятувальною службою.

За словами адвоката господині квартири, її син планував там вести адвокатську діяльність, однак спочатку потрібно було зробити ремонт даху. Він стверджує, що надбудова була тимчасовою конструкцією — для зручності робітників, які ремонтують дах будівлі.

Раніше Vgorode писав, що знаходиться цей об'єкт за адресою вулиця Софіївська, 1/2. Споруда сильно виділяється на фасаді будинку. До того ж для її зведення, довелося зробити дірку в даху.

Також було відкрито кримінальне провадження за фактом самоправства.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Помилуйся: на Борщагівці завершили капремонт на ще одній станції швидкісного трамвая

Накатав: на Харківському масиві відремонтують ліфти

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде