Рубрики
События

Привід для гордості: киянин увійшов в топ-10 кращих дизайнерів світу

Київський архітектор по мали Еміль Дервіш увійшов в топ-10 кращих дизайнерів світу 2019 року за версією Австралійського спеціалізованого журналу про дизайн і архітектуру Est Living. Про це повідомляє "Telegraf".

— Мінімалізм — широко вживаний термін в сучасній архітектурі. І оскільки наш світ все більше переповнюється речами, спрощення і простота важливіше, ніж будь-коли. Основні форми, геометричні фігури і чітке відчуття структури та порядку — ці характеристики говорять голосніше, ніж просто мінімальна кількість меблів. Ці елементи дизайну і визначають стиль архітектора Еміля Дервиша, — написало видання про дизайнера.


Довідка Vgorode


Еміль Дервіш — відомий київський дизайнер і архітектор, який в своєму портфоліо має безліч робіт не тільки в Україні, а й за кордоном. Дервіш працює з 16 років і за цей час встиг попрацювати в кількох студіях, але самостійну діяльність веде вже на протязі трьох років.

Проект дизайнера M Lane Apartment

Проект дизайнера M Lane Apartment

— Для мене завжди важливо вписати проект в архітектурний ландшафт, зробити його доречним, актуальним. Тоді він виглядає більш переконливо і не дратує очей, — розповідає Дервіш.

Проект дизайнера REITARSKA

Проект дизайнера REITARSKA

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Доїдеш: "Інтерсіті" з Києва до Тернополя курсуватиме щодня

Опровергатор Vgorode: чи дійсно метро на Виноградар здадуть на рік пізніше

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде