Рубрики
События

У Києві відкрили Круглоуніверситетську вулицю

Вулиця Круглоуніверситетська була перекрита восени минулого року, в зв'язку з роботами по прокладці нових і заміні застарілих мереж водопостачання, побутової та дощової каналізації, електричних мереж і газопостачання. Сьогодні вулицю повністю відкрили для руху автотранспорту, все дорожнє покриття відновлено, а покриття тротуарів по вул. Круглоуніверситетській та Бессарабській площі, де прокладали мережі, по всій ширині оновлено ФЕМамі.

Роботи із зовнішніх мереж проводилися в рамках будівництва елітного будинку — Linden Luxury Residences на вулиці Лютеранській. Забудовник повністю замінив комунікації для 11 житлових будинків на вулиці Круглоуніверситетська, а також для гімназії № 86 "Консул" і побудованого спортивного залу, який буде переданий гімназії після введення в експлуатацію.

Перекладання зовнішніх мереж здійснювалося в важких умовах через складний рельєф, вузької проїжджої частини, аварійний стан комунікацій, близького розташування підземних вод.

Після установки сучасних комунікацій водопровідні та каналізаційні мережі будуть передані в комунальну власність Києва. Під час виконання робіт, забудовник виконав за свої кошти додатковий обсяг по заміні аварійних комунікацій і благоустрою внутрішньодворових майданчиків для довколишніх будинків.

Повідомляє Вгороде