Рубрики
События

З у квітня українці зможуть безкоштовно пройти діагностику раку

"Але сильних холодів (нижче 20 градусів) вже не буде. Значить, діти йдуть в школу", — сказали нам вчора в Головному управлінні освіти міста Києва .

За прогнозами Гідрометцентру , в неділю вночі буде ще холодно — до -25, а в понеділок з ранку — 19 градусів морозу, однак днем помітно потепліє — до 12 градусів. Ну а з вівторка синоптики обіцяють, що температура повітря буде вище 10 градусів морозу.

Потеплішає, відповідно, і в школах. Але якщо в будь-яких навчальних закладах як і раніше буде холодно — батьки все ж можуть залишити дитину вдома. Особливо якщо дитина хворобливий. Тільки бажано попередити класного керівника.

Нагадаємо, що кілька днів тому почалося справжнє райське час починається для українських школярів — за часів сильних морозів їм дозволили відвідувати заняття за бажанням! Правда, не по дитячому бажанням, а по батьківській.

Катерина Скрипникова, "Комсомольская правда" в Україні "

Шановні кияни та гості міста, пропонуємо вам відвідати і записатися в найбільше співтовариство столиці "В контакті" — vk.com/kievcity . Там ви зможете знайти всю необхідну вам інформацію про наше Мiсто.

Повідомляє Вгороде