Рубрики
События

Льодова арена і скейт-парк: як реконструюють стадіон "Старт"

Уже в цьому році розпочнеться реконструкція стадіону "Старт", який знаходиться на вулиці Шолуденка. як повідомив глава Шевченківського району Олег Гаряга виданню "Вечірній Київ", стадіон перетворять на арену для спортивних змагань міжнародного рівня, що дозволить проводити на ньому матчі прем'єр-ліги.

З'ясувалося, що поруч зі стадіоном побудують сучасний спорткомплекс зі скейт-парком і льодовою ареною. За слова Гаряга, кошти на реконструкцію стадіону передбачено програмою економічного і соціального розвитку столиці на 2020 рік, яку затвердили депутати Київради.

Програма передбачає:

  • збереження функціоналу футбольного стадіону і всіх пам'яток історії (колон вхідних груп, меморіалу футболістам "матчу смерті" та інших);
  • збільшення місткості стадіону до 5000 уболівальників;
  • озеленення території, облаштування газону;
  • установку вуличних тренажерів;
  • облаштування пішохідної зони, біговій і велодоріжки;
  • будівництво паркінгу.

У закритому приміщенні спорткомплексу, який побудують будуть зали для міні-футболу, баскетболу, волейболу, фітнесу, великого і настільного тенісу. Також там облаштують льодову арену для хокеїстів і фігуристів.

Ще однією особливістю спорткомплексу в оновленому стадіоні стане скейт-парк з бетонною чашею і памп-трек.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Доїдеш: "Інтерсіті" з Києва до Тернополя курсуватиме щодня

Опровергатор Vgorode: чи дійсно метро на Виноградар здадуть на рік пізніше

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде