Рубрики
События

"Кличко, включи світло в тунелі": в КМДА відреагували на плакат в тунелі на Поштовій площать

Нещодавно на Поштовій площі з'явився плакат із закликом до мера Києва включити світло в тунелі. як повідомляє "Сегодня", в КМДА відповіли, що всьому виною вандали.

З'ясувалося, що проблема з освітленням цього місця існує давно з причини того, що об'єкт був в повному обсязі зданий в експлуатацію. У КМДА повідомили, що зараз систему освітлення тунелю на Поштовій частково розікрали вандали.

— Ми відновили освітлення в тунелі на Поштовій, але воно включається тільки в нічний час, коли на вулиці темніє, разом з усією системної зовнішнього освітлення міста. Зараз відпрацьовується питання, щоб запустити освітлення тунелю на постійній основі і в денний час. Я думаю, що нам ще знадобиться місяць або півтора, щоб це якісно зробити, — повідомив Олександр Здольник, головний інженер КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва".

Нагадаємо, 14 січня комунальники встановили в тунелі на Поштовій площі комплекс світлоповертаючих елементів. Для підвищення безпеки і комфорту учасників дорожнього руху працівники комунальних служб змонтували світлоповертаючі смуги, катафоти. На залізобетонних конструкціях з'явилися і знаки напрямку повороту, на в'їзді в тунель вертикальна розмітка. Всі елементи мають якісний світловідбиваючий ефект. Пізніше в тунелі з'явився плакат із закликом включити світло.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Прорив труби біля Ocean Plaza: рух транспорту на Антоновича відновили

"Жидомайдан": у Києві скасували лекцію російського блогера через скандальний висловлювання

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде