Рубрики
События

Потоп біля Ocean Plaza: яка обстановка в ТРЦ після відкриття

Сьогодні, 16 січня, о 12:00 ТРЦ Ocean Plaza відкрив свої двері для відвідувачів. Після прориву трубопроводу на вулиці Антоновича пройшло всього два дні. кореспондент Vgorode побував всередині і дізнався, яка ж зараз там обстановка і як сильно постраждала будівля.


що зовні


Перше, що кидається в очі, — це кут на перетині вулиць Антоновича та Лужевского. Терасу ресторану "Рукола" після потопу демонтували. Майданчик ресторану "Хачапурі і вино", де відвідувачі вибивали вікна, щоб врятуватися від окропу, стоїть на місці. Про події понеділка свідчать тільки перетягнуті поліетиленом виїмки, де раніше були скла.

Фото: Артур Дубровенко

Фото: Артур Дубровенко

Біля будівлі зараз працюють комунальники, тому вулиця Лужевского перекрита. У самому ТРЦ попередили, що поки що працює тільки один в'їзд на парковку — на вулиці Новій.

Фото: Артур Дубровенко

Фото: Артур Дубровенко

Відвідувачів до будівлі пускають через звичайні, а не карусельні двері. Тому перед входом спочатку утворилася невелика тягучка.


Що всередині


Оскільки вода торкнулася в основному нижні поверхи, верхні працюють в звичайному режимі. Ескалатори їздять, працівники на своїх місцях, ніякі ремонтні роботи там не ведуться, що не скажеш про інших рівнях.

На нульовому поверсі стає зрозуміло, що потоп тут точно був. Не працюють кілька магазинів. Зокрема, через скло помітно, що в закритому Watsons ще ліквідовують наслідки аварії.

На -1 поверсі видно все наслідки потопу. Клінери ще чистять підлогу, багато магазинів закриті. Прозорі стіни деяких точок затягнули поліетиленом, тому оцінити масштаби збитку складно.

Гіпермаркет "Ашан" працює в звичайному режимі і з вигляду не скажеш, що вода дісталася і до нього.


Що кажуть в ТРЦ


З кореспондентом спілкуватися продавці не хотіли, а охорона і зовсім забороняла знімати. Однак нам вдалося поговорити з керівником відділу маркетингу Іриною Трухановому.

Вона розповіла, що зараз ведуться переговори зі страховою компанією з приводу відшкодування збитку. Багато магазинів уже відкрилися, оскільки майже не постраждали. Але є і ті, які змушені на час відмовитися від відвідувачів — там ведуться ремонтні роботи. Ескалатори теж зараз намагаються полагодити.

Примірної дати повноцінного запуску Ocean Plaza Ірина не назвала, оскільки кожен орендар постраждав по-різному. Хтось зможе відкритися вже сьогодні-завтра, а хтось буде відновлюватися ще мінімум кілька днів.

Детальніше про все ви можете дізнатися в нашому Стрімі:


коротка історія


13 січня, в одному з найбільших торгово-розважальному центрі Києва "Ocean Plaza" стався потоп . ТРЦ затопило окропом. Vgorode писав про всі подробиці цієї події .

В результаті аварії кілька відвідувачів ТРЦ отримали опіки різного ступеня тяжкості.

На даний момент Ocean Plaza закритий для відвідувачів, а представники ТРЦ не можуть сказати, коли він відновить роботу. У мережі з'явилося відео, як виглядає торгово-розважальний центр після потопу.

Стан людей, які постраждали від потопу під час прориву теплотраси в ТРЦ "Ocean Plaza", залишається середньої тяжкості. В опіковому центрі як і раніше знаходиться чотири людини .

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Прорив труби біля Ocean Plaza: рух транспорту на Антоновича відновили

"Жидомайдан": у Києві скасували лекцію російського блогера через скандальний висловлювання

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде