Рубрики
События

Kyiv Smart City: що зміниться в Києві в 2020 році

У 2019 року в столиці активно відбувалися зміни в цифровому вимірі. Які ж зміни чекають Київ у 2020 році, розповів директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров. Про це повідомили на офіційному сайті Kyiv Smart City.


Що зміниться


  • У додатку "Kyiv Smart City" з'являться нові функції.

Користувачі зможуть оплачувати штрафи за парковку, зареєструвати пітомка в "Реєстрі домашніх тварин", писати онлайн-петиції, голосувати за проекти Громадської бюджету. Буде розроблений сервіс "Активний киянин".

  • Проведуть діджіталізацію транспортних послуг.

У 2020 році відбудеться повний перехід на електронні квитки. Також буде продовжено впровадження електронної парковки: водії зможуть придбати онлайн-абонементи в додатку "Kyiv Smart City", а пізніше — оплачувати погодинну парковку.

  • Впровадять платформу інтернету речей і встановлять максимальну кількість датчиків.

Датчики будуть надавати об'єктивну інформацію про екологічну ситуацію в Києві. Таких пристроїв встановлять близько 1000 — датчики якості повітря, води, рівня води і пожежні датчики.

  • Впровадять платформу великих даних.

Більше 7000 камер відеоспостереження, розташованих в столиці, підключені до міського дата-центру — єдиному ядру системи. Працівники спецслужб використовують цю єдину систему для розкриття злочинів, швидкого пошуку автомобілів і злочинців.

За допомогою цієї платформи будуть прийматися управлінські рішення, а також вдосконалена організація комфортного і безпечного життя в місті.

  • З'явиться акселератор міських проектів.

Ця програма дозволити отримати від столиці технічні ресурси і консультації експертів, які, в свою чергу, допоможуть поліпшити проект і прискорити його виведення на глобальний ринок.

У пріоритетах у акселератора всі галузі, які є частиною розумної міської інфраструктури, то, що вимагає створення нових сервісів, які поліпшать життя міських жителів.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Вдремні після обіду: в центрі Києва з'явилися спальні капсули по 10 доларів на годину

Багато не буває: які ТРЦ планують відкрити в Києві в 2020 році

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде