Рубрики
События

"Вам нас не злякати": Гончарук відреагував на опубліковані плівки з нібито його участю

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що ворогам не вдасться зупинити його, і зумів обіграти фразу, що він "профан" в економіці. Про це він <a href="http://"Rel =" nofollow "target =" _ blank "> розповів в своєму відеозверненні на сторінці в Facebook.

— Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки, — сказав він.

Гончарук повідомив, що головна мета роботи його команди — перезавантажити країну, зламати стару систему і побудувати нову, без "схем", корупції і договірних. Також він хоче, щоб кожен українець відчув реальні зміни.

Крім того прем'єр-міністр назвав хороші новини для українців.

— Зміцнився обмінний курс і збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, що становлять 25 мільярдів доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярда доларів. Різко знизилася інфляція в 4,1%. Якщо це не хороші новини для країни, то я повний "профан" в економіці ", — розповів він.

Як раніше писав Vgorode, 16 грудня в інтернеті з'явився аудіозапис прослушки наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука. "Історія як Олексій Гончарук, Оксана Маркарова (міністр фінансів — Ред), Яків Смолій (голова НБУ — Ред), Катерина Рожкова (заступник голови НБУ — Ред), Юлія Ковалів (зам глави Офіс президента — Ред) збиралися на нараду до" тупому президенту "Зеленському", — йдеться в підписі до ролика

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде