Рубрики
События

Чи не потрап: шахраї під виглядом роботодавців виманюють у киян гроші

Столичні поліцейські розшукують шахраїв, які під виглядом працевлаштування у Франції і Німеччині виманювали у киян гроші. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва. Зловмисники отримували аванс від довірливих громадян, а після припиняли будь-яке спілкування з постраждалими.

Чоловіки орудували на території Шевченківського району. Під виглядом надання послуг з працевлаштування за кордоном вони виманювали у місцевих жителів гроші. Після отримання перших платежів від клієнтів лже-роботодавці відразу змінювали місця розташування "офісу".

Поліції вдалося встановити особу одного з шахраїв: ним виявився Кучма Ілля Олександрович, 1998 року народження. Особа другого ще належить з'ясувати.

При наявності будь-якої інформації про чоловіків, які зображені на фото, або якщо ви постраждали через їх дій, правоохоронці просять повідомити за телефонами: (097) 122-21-41, (044) 486-03-06 або 102. Анонімність гарантується .

Фото Поліція Києва

Фото Поліція Києва

Фото Поліція Києва

Фото Поліція Києва

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Допоможіть знайти: в Києві шукають чоловіка з сивою бородою

Стало погано в транспорті: відомий уболівальник "Динамо" Парамон впав у кому

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде